Ułatwienia dostępu

dzien zyczliwosci 22W naszej szkole celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości, a właściwie tydzień. Rozgrywał się on na różnych płaszczyznach - spotkania z wychowawcami na lekcjach wychowawczych; przywołana została historia i idea tego święta; uczniowie mogli wrzucać życzenia, pozdrowienia, kartki z miłymi, dobrymi słowami do żółtej Skrzynki Życzeń i Pozdrowień. A na koniec - śpiewy, tańce, uśmiechy na ustach i miła

serdeczna atmosfera, która trwała, a jakże, cały tydzień! Chcielibyśmy, by postawa życzliwości była powszechna w naszym życiu i w naszej szkole - organizatorzy akcji (E. Pańczyszyn, K. Janiak, D. Miecznikowska, D. Strehlau).

(so/aa)

PZS Galerie

Kontakt z nami

Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie

ul. Zachodnia 76a

66-200 Świebodzin

WWW: www.pzs.swiebodzin.pl

tel.: 68 475 74 99

e-mail: szkola@pzs.swiebodzin.pl

Administrator strony

Artur Augustyniak

e-mail: a.augustyniak@pzs.swiebodzin.pl

Kształcenie PZS

Menu logowania

Zapamiętaj