Ułatwienia dostępu

alfk konkurs 02W listopadzie 2022 roku, młodzież naszej szkoły wyszła z inicjatywą udziału w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny. 17 uczniów (12 osób z klas pierwszych i 5 z klas starszych)  starało się przez 1,5 godziny jak najlepiej rozwiązać 28 zadań testowych wielokrotnego wyboru.

Łatwo nie było, ale  wszyscy dobrze się zaprezentowali.

Bardzo cieszymy się z wyników, jakie uzyskali nasi uczniowie: Paweł Strzelec z klasy 1 Ti,  Jakub Stanulewicz z klasy 4 Ti  i Filip Piercewicz z klasy 2 Ti zajęli 1 miejsca w województwie w swoich grupach wiekowych. W pierwszej dziesiątce  znaleźli się również:  Dominika Niemyt (klasa 1 TE),

Cyprian Siedlecki (klasa 1 TE), Bartosz Nowak (klasa 2 Ti), Wiktor Winiarek (klasa 2 Ti), Kacper Kusz (klasa 4 Ti), Mateusz Nowicki (klasa 1 Ti).

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że królowa nauk ma tylu zwolenników w naszej szkole.

(mm/aa)

 

PZS Galerie

PZS Media

PZS Terminarz

Kontakt z nami

Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie

ul. Zachodnia 76a

66-200 Świebodzin

WWW: www.pzs.swiebodzin.pl

tel.: 68 475 74 99

e-mail: szkola@pzs.swiebodzin.pl

Administrator strony

Artur Augustyniak

e-mail: a.augustyniak@pzs.swiebodzin.pl

Kształcenie PZS